113TQ-600WB
Obudowa Supermicro CSE-113TQ-600WB 1U 600W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
113TQ-600WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 113TQ-600WB
ID produktu w magazynie: 1604
Waga (brutto): 16.00 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042094752
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U rackmount chassis, support for motherboard size: 12" x 13" E-ATX and 13.68" x 13"
2. 8 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 8-port 1U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 2.5-inch SAS/SATA HDD/SSD
5. 1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/PMBus
7. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
8. Optional 2 x fan for PCI card cooling
Producent Supermicro
SKU CSE-113TQ-600WB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 3
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 600 W
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak