113TQ-600CB
Obudowa Supermicro CSE-113TQ-600CB 1U 600W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
113TQ-600CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 113TQ-600CB
ID produktu w magazynie: 1602
Waga (brutto): 16.00 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042097678
HS: 8473 30 20 00
ECCN: ear99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 1U rackmount chassis, support for motherboard size: 12" x 13" E-ATX and 13.68" x 13"
2. 8 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 8-port 1U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 2.5-inch SAS/SATA HDD/SSD
5. 1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/pmbus
6. 1 full-height & full-length expansion slot(s) (Riser Card Required)
7. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
8. Optional 2 x fan for PCI card cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-113TQ-600CB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 600 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak