111TQ-600CB
Obudowa Supermicro CSE-111TQ-600CB 1U 600W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
111TQ-600CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 111TQ-600CB
ID produktu w magazynie: 1587
Waga (brutto): 13.20 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 77cm x 61cm x 22cm
UPC/EAN: 672042103607
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 1U Rackmount Chassis - supports for maximum motherboard sizes of 12" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX, and 9.6" x 9.6" Micro-ATX
2. 4 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
5. 1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/pmbus
6. 1 full-height & full-length expansion slot(s)
7. 3 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
8. Optional 2 x fan for PCI card cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-111TQ-600CB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6", 12" x 13", 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 600 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak