1029U-E1CR25M
Serwer Supermicro SYS-1029U-E1CR25M • CSE-119UE1C-R751-T • X11DPU • 1U IPMI
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 1029U-E1CR25M
ID produktu w magazynie: 291642
Wymiary opakowania (DxSxW): 100cm x 65cm x 22cm
UPC/EAN: 672042279951
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. Dual socket P (LGA 3647) supports Intel® Xeon® Scalable Processors, Dual UPI up to 10.4GT/s
2. Up to 3TB ECC 3DS LRDIMM or RDIMM, up to DDR4-2666MHz; 24 DIMM slots
3. 2 PCI-E 3.0 x16 slots (FH, 10.5" L), 1 PCI-E 3.0 x8 slot (LP), 1 PCI-E 3.0 x16 slot (internal LP)
4. 2 25GbE SFP28 Ethernet ports
5. 10 Hot-swap 2.5" drive bays: 10 SAS3/SATA3 ports via Expander and AOC
6. 8 heavy duty fans w/ optimal fan speed control
7. 750W Redundant Power Supplies Platinum Level (94%+)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | SYS-1029U-E1CR25M | ||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||
| Zawartość zestawu Zobacz więcej, sekcja: Parts List - (Items Included) |
| NIC chipset/typ |
| Dodatkowa zawartość |
| NIC # | 2 | ||||||||
| Rodzaj zasilania | AC | ||||||||
| Obudowa | |||||||||
| Nazwa produktu | 119UE1C-R751-T | ||||||||
| Rozmiar U | 1U | ||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 4 | ||||||||
| Zasilacz | |||||||||
| Zasilanie redundantne | Tak | ||||||||
| Moc zasilacza | 750 W | ||||||||
| Typ zasilacza | AC | ||||||||
| Dyski | |||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||
| Maks. liczba dysków # | 10 | ||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Nie | ||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Tak | ||||||||